Meist

Kes me oleme?

Tere, sõber! Meie oleme Spordiklubi 7. Aitame Sul ellu viia oma sportlikke unistusi mugavas ja mitmekülgses Inglise Kolledži spordihoones koos tasemel treeneritega!

Meie eesmärk on noorte tervisliku ja sportliku elustiili toetamine, pakkudes selleks erinevaid huvitegevusi ujumisest korvpallini. Spordiklubi treeningutesse ootame 1. – 4. klassi õpilasi.

Ujula

Ujulas paikneb nelja rajaga 25 m pikkune ujumisbassein. Ühe ujumisraja laiuseks on 2,5 m. Vesi on sügavamas otsas 1,65 m ning madalamas 1,1 m sügav. Ujula põhi on ühtlase kaldega.  Ujula lagi ja seinad on kaetud akustiliste paneelidega. Ujulaga samal korrusel paiknevad kõiki spordipindasid teenindavad riietus- ja duširuumid.

Suur Saal

Suur saal laiusega 17 m, pikkusega 30 m ning kõrgusega 7 m on mõeldud peamiselt pallimängude (korv-, jalg-, võrk- ja sulgpalli) harrastamiseks. Kaks saali seina on akustiliste omaduste ja turvalisuse parandamiseks kaetud pehmete kunstnahast seinapaneelidega. Heli summutamise eesmärgil on kasutatud spetsiaalseid laepaneele. Saalis paikneb vahtrapuidust pealiskihiga n-ö ujuv põrandasüsteem, mis on ideaalilähedaste pallipõrke- ja libisemisomadustega. 

Väike Saal

Väike saal laiusega 6 m, pikkusega 12 m ning kõrgusega 3 m on mõeldud grupitreeningute (aeroobika, šeiping, pilates, lauatennis jms), koolituste ja miks mitte ka lastehommikute ning laste sünnipäevade läbiviimiseks. Saali kaks seina on kaetud peeglitega. Kahes seinas asetuvad põrandast laeni ulatuvad aknad ning põrandal on spetsiaalne kate. Saali on paigaldatud video- ja audiotehnika.